امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

ملاقات مردمی شهردار انار با شهروندان

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۴۰۱
273 بازدید
کد خبر : 144
تعداد نظرات : بدون نظر

در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات ایشان جلسه ملاقات مردمی شهردار انار صبح امروز (پنجشنبه ۱۰ آذر ماه) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری انار، به منظور …

ملاقات مردمی شهردار انار با شهروندان

در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات ایشان جلسه ملاقات مردمی شهردار انار صبح امروز (پنجشنبه ۱۰ آذر ماه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری انار، به منظور تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان؛ برنامه ملاقات مردمی شهردار انار در محل دفتر شهردار برگزار شد و جمعی از شهروندان ضمن ملاقات حضوری با علیرضا عبدالرضایی به طرح و بیان برخی از مشکلات و معضلات شهروندی پرداختند.

در این جلسه شهردار انار ضمن آگاهی از مشکلات و معضلات شهروندان در زمینه مسائل مرتبط به حوزه کاری شهرداری و ارائه رهنمودهای لازم، دستورات مقتضی را به منظور رسیدگی به دغدغه های شهروندان در کوتاهترین زمان و همچنین در چارچوب قوانین شهرداری صادر نمود.

گفتنی است جلسات ملاقات مردمی شهردار با شهروندان در جهت رفع مشکلات و معضلات مرتبط با شهرداری، روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح در محل ساختمان شهرداری برگزار می شود.

کپی شد
نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نوشته های تازه